• ایمیل : info@pishgamansanjesh.com
  • تلفن :   02145689000

درباره ما

درباره ما

امروزه در تمام دنیا تولید فرآورده های تشخیص طبی و آزمایشگاهی به لحاظ اهمیت موضوع تست بیماری ها، یک امر جدی در نظام سلامت آن جامعه محسوب می شود.تشخیص انواع بیماری ها در آزمایشگاه این امکان را به شهروندان آن جامعه می دهد که خط اول درمان که همانا پیشگیری بیماری است را با موقعیتی ارزان و بی استرس در اختیار قرار گیرد.

از مهمترین و بارزترین این سخت افزارها کیت های تشخیص طبی به روش الایزا می باشد. این نوع فرآورده ها در صورت دارا بودن شاخصه های لازم کیفی نقش مهمی در ارتقاء و بهبود نظام سلامت جامعه ایفا خواهند کرد.

عمر فعالیت تجاری در شرکت پیشگامان سنجش به صورت مشخص بیش از چهار سال نیست اما تیم اداره کننده این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه تولید، تحقیق و پژوهش در سطوح دانشگاهی و همکاری با شرکت های بزرگ تولیدی داخلی و خارجی، تجربیات خود را با مدیران آزمایشگاه ها وهمکاران آزمایشگاهی به اشتراک می گذارند، تا قدمی مثبت در تولید این نوع محصولات و بهبود شرایط تشخیص درآزمایشگاه ها بردارد.

شرکت تولیدی پژوهشی پیشگامان سنجش مفتخر است با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب در زمینه تحقیقات، تولید، کنترل کیفی، فروش و خدمات پس از فروش فرآورده های تشخیصی و آزمایشگاهی، از این پس در خدمت جامعه آزمایشگاهی کشور عزیزمان ایران باشد.

با در نظر گرفتن اصول GMP و استاندارد ISO 13485 ( مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ) ، شرکت پیشگامان سنجش فضایی به مساحت تقریبی 200 متر مربع را جهت انجام کار تولید و کنترل کیفی در نظر گرفته است.این فضا شامل سالن های تولید(محلول سازی، کوتینگ، فیلینگ، بسته بندی)، آزمایشگاه کنترل کیفی، انبار ملزومات بسته بندی، سردخانه محصولات حد واسط (به مساحت 15 متر مربع )، سردخانه محصول نهایی (به مساحت 15 متر مربع)می باشد.